واکنش محمدعلیخانی به یک ادعا

لطف ا… سیاهکلی مردای از اصولگرایان استان قزوین که این روزها خود را برای انتخابات مجلس یازدهم آماده می کند، در گفت گویی بانشریه «نسیم قزوین «مدعی شده است که اصلاح طلبان در جریان انتخابات مجلس دهم در تماس با وی خواستار حضور وی در لیست انتخابات آنان شده، اما وی این پیشنهاد را رد کرده است! وی دربخشی از این این گفتگو در پاسخ به این سوال که؛ فرزند یکی ازسران اصلاح طلب استان با شما تلفنی صحبت کرد تا در لیست آنها قرار بگیرید اگر قبول می کردید الان نماینده بودید چرا قبول نکردید آیا پشیمان نیستید، گفته است: خیراصلا پشیمان نیستم، اگر من می پذیرفتم که درلیست آن فرد قرار بگیرم دیگر نماینده مردم نبودم باید بجای وکیل مردم بودن وکیل گروه خاصی می شدم، من به هرقیمتی نماینده شدن را قبول ندارم، اگر گروهها واحزاب براساس توانمندی و شایستگی افراد، آنها را به مردم معرفی کنند کارشان خوب است. اگربه صرف همراه ومطیع بودن بخواهند افراد را به سلطه بگیرند هرگزافراد خوبی را به مردم معرفی نخواهند کرد. بنده اگر رای می آوردم و در اختیارگروه و حزبی قرارمی گرفتم باید خود را سرزنش می کردم نه اینکه رای نیاوردم، رفتن به مجلس به هر قیمتی خوب نیست، اگر قصد، وکالت مردم و برای حل مشکل مردم باشد رفتن به مجلس ارزشمند است.
وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا درزمان انتخابات مجلس با اصلاح طلبان استان دیدارداشتید؟ چرا شرایط آنها را نپذیرفتید؟افزوده است: خیر، من با هیچ فرد و یا گروه اصلاح طلبی دیدار نداشته و گفتگو هم نکردم، فقط یکی از چهره های اصلاح طلبان تلفنی با من صحبت کرد و از من خواست که درلیست آنها قرار بگیرم اما من نپذیرفتم، هیچگونه نشست و یا دیداری صورت نگرفت.

واکنش محمدعلیخانی به ادعای سیاهکالی مرادی

می‌گویند روزی مردی در مجلسی گفت: در حدیث است که یعقوب را در بالای مناره شغال خورد. صاحبدلی گفت: برادر! درحدیث نبود، در قرآن بود. یعقوب نبود، یوسف بود، بالای مناره نبود ته چاه بود. شغال نبود گرگ بود. اصلا کل خبر دروغ بود!

حال نقل برادر عزیزمان جناب آقای لطف اله سیاهکالی مرادی و ادعای نادرست شان در نشریه نسیم قزوین است. اصل ماجرا هم این بود که پیش از انتخابات مجلس دهم، دوست مشترک بنده و آقای سیاهکالی؛ یعنی برادر بزرگوار جناب آقای همتی، ایشان را برای حمایت در انتخابات به بنده معرفی و سفارش کردند و گفتند می گویم ایشان با شما تماس بگیرند، ایشان هم تماس گرفتند، درخواست حمایت داشتند، بنده به ایشان عرض کردم حمایت از شما نیازمند تشکیل جلسه ای با شورای اصلاح طلبان استان و تایید تشکیلاتی است اما ایشان برخلاف امروز که موضوع را به شکل دیگری در رسانه ها عنوان کرده اند، معتقد بودند نمی خواهند حمایت اصلاح طلبان از ایشان علنی باشد. خب علت را درک می کردم؛ زیرا نمی خواستند بابت قرار گرفتن در لیست اصلاح طلبان به قول خودشان رای اصولگرایان را از دست بدهند و بین اصولگرایان هزینه ای بپردازند. طبیعی بود که این شیوه مورد قبول واقع نشد؛ چون انتخابات و سیاست را عرصه اینگونه عافیت طلبی ها و وسط ایستادن‌ها نمی دانستم. لذا ادعاهای ایشان در نشریه نسیم قزوین تحت عنوان درخواست اصلاح طلبان از ایشان از اساس غیر واقع و نادرست است.